Cub Foods – JennieO Ground Turkey 60 Cents PER POUND!!!!

Check your Cub Foods for this AMAZING Price Shocker, courtesy of group member May!!!!

JennieO Cub

Buy 2 Jennie-O 93% Lean Ground Turkey (20 ounces), Sale Price 2/$3.00
Use (2) $0.75/1 Jennie-O Lean Ground Turkey, exp. 7/31/14 (SS 04/27/14)
Final price: $1.50, 0r $0.75/20 ounce, which comes out to $0.60 per pound!!

Also, this is an 86% savings!!! HUGE!!!! Thank you again, May!!!!

Speak Your Mind